Комунальне підприємство Дубноводоканал

Рейтинг
0.0
Інтер'єр
0.0
Сервіс
0.0
Ціни
0.0
Комунальне підприємство Дубноводоканал
Комунальне підприємство Дубноводоканал 0Комунальне підприємство Дубноводоканал 1

Існуюча система водопостачання м. Дубно почала розвиватися більше 40 років тому.

На сьогоднішній день «Дубноводоканалом» експлуатується 83 км водопровідних мереж, 12 артезіанських свердловин, дві водопровідні станції другого підйому, три резервуари чистої води відповідно 1250 м3, 500 м3, 200 м3, дві хлораторні знезаражування питної та стічних вод, 22 км каналізаційних мереж, 8 каналізаційних насосних станцій та комплекс очисних споруд каналізації (ОСК).

7978

7 коментарів

Лідія
19:33
Сайт цього підприємства неактивний. Споживачі не можуть скористатися можливістю внести показники лічильника через Інтернет, скористатися онлайн-консультаціями тощо. Шановні, ми ж живемо в 21-му столітті — будь ласка, наздоженіть свій час!
Володимир
06:36
Коли ж будемо мати можливість передавати покази через інтернет?
Чи вже не пора це зробити?
Людмила
17:04
Сайт досі не активний! Показники передати не можливо! Дуже не зручно! У кожному місті України, є можливість це зробити, не вже дубенчани не заслужили користуватися такою послугою. Для чього в КП «Дубноводоканал» працюють компьютерщики?
Оля
09:21
Лохи блін, сміття не забирають, хочуть щоб за них все робили, зо що я гроші плачу!!!
Валентина
15:49
Ох, ви ж наші водосміттєайтішники! Нарешті з'явився сайт dubnovoda.rv.ua. І що? Намагаєшся відправити заявку на розгляд — вимагає подати показники, які вже й так передані телефоном. Ну добре, нам не шкода. Намагаємося передати показники — у графі «вулиця» вимагає подати поштову скриньку. Пишу мейл — вибиває, що все неправильно. У рубриці «Запитуйте — відповімо» нічого не можна запитати: відкривається, але неможливо там нічого надрукувати. Шановні дубноводоканалівці, ми в вас віримо — здолаєте всі ці заморочки й випишете теги з атрибутами як належить. Але давайте вже швидше, бо надворі третє тисячоліття, і космічні кораблі розсікають простір Всесвіту!
Антоніна
17:09
риба гниє з голови…
Оксана
16:28
Шановний керівник чи керівнице «Дубноводоканалу», чи читаєте Ви відгуки і побажання споживачів? Ваш сайт нікудишній Якщо Ви не можете створити онлайн послуги для споживачів, то повчіться у підприємствах таких, як РЕМ, Дубногаз. Надворі вже 21-е століття, а Ви застрягли в далекому минулому.
Завантаження...