admin
0

Так, коли вас буде критична більшість тоді щось буде, а не анонімно написати в інтернеті, і не треба боятися що дитину зацькують чи Вас, колись як дитина виросте розкажете як ви ломали систему.
Анна звоніть на гарячу лінію і кажіть про це неподобство, (0362) 67-95-45 у Рівному наприклад є реакція на дзвінки на гарячу лінію, в Дубно я так зрозумів вони стах вже втратили, добре що ви написали відгук тут, але ще краще позвоніть на гарячу лінію і детально їм розкажіть хто там не виконує свої обов'язки.
Накачали мабуть насосами, але ні мабуть монахині відрами наносили
Виправив, але ж до виборів довго, чому так переживаєте, я так зрозумів ви в курсі, цікаво подарунки за власні кошти куплені чи за бюджетні, не підкажете?
Ви вже вдома?
Цього разу Володимир може сісти за грати на 3-6 років.
Дякую небайдужим людям. Такі як п. Підкидач всі в нас юридично грамотні всі вміють подавати апеляції та відновлюватись на посадах. Молодці хлопці, зробили «подарунок» «ригінальці».
Не потрібен він в Дубно, нехай краще на інфраструктуру гроші виділять
Подзвоніть за цим номером 067 674 3806
Дякуємо за корисне уточнення. Зараз виправимо в публікації. :-) Це радує, що талановиті дітлахи в надійних руках. Хоча, думаю, справа тут не в назві, а в підході до викладання: як би це не називалося — гурток, профільна школа чи ще якось — головне, щоб результат був гарним. Хоча, звісно, «профільна школа» звучить милозвучніше і престижніше, ніж «гурток», і дозволяє взяти з батьків більше грошей за навчання. :-)
Ви з усього цього зробили висновки тільки про те, що відео з 2014 року, а про ці побори з аналізами, та тупі лиця держслужбовців які неможуть по першому запиту надати звіт про використання цих благодійних внесків, це вас не бентежить? Можливо й до виборів тримали, але це суті проблеми не міняє
Дубенський РЕМ повідомляє
— ось хто джерело раз на те пішло. І краще щось по ділу написала б, а не отак аби написати, ми з вашого сайту новини не берем нам це не потрібно, успіхів Вам!
Інформація взята з сайту Дубенської районної державної адміністрації (http://www.rv.gov.ua/sitenew/dubensk/ua/news/detail/36347.htm) Карл!
І ви звідти взяли 03656.com.ua/vidklyuchennya-elektroenergiyi-u-dubenskomu-rayoni/ розмістили в себе і тепер ще тут щось сказати хочете соромно має бути.
Як виявилось в отця взагалі водійського посвідчення ніколи і не було erve.ua/news/society/golovnyy_batyushka_dubenshchyny_nikoly_ne_mav_prav_ale_yizdyv_na_inomartsi_2007.html
← Попередня Наступна → 1 2
Показані 1-15 з 17